Thajsko

Thajsko - "krajina úsmevov" je ideálnym miestom pre strávenie dovolenky. Vyberie si tu každý - priaznivci historických pamiatok, nedotknutej prírody aj vyznávači nočného života a zábavy. Je to krajina kontrastov, kde nájdete horské kmene na severe krajiny, rybárske komunity na juhu, starobylé paláce aj úchvatné tropické ostrovy s najkrajšími plážami. Všade vás budú sprevádzať priateľskí a prívetiví ľudia. Je to vplyv budhizmu, ale aj tradície, kde značnú úlohu hrá tolerancia a bezstarostný prístup k životu. Presvedčte sa s nami, že Thajsko je turistickou destináciou ktorá vám poskytne služby na najvyššej úrovni!

Belmond Napasai

Užite si tú najkrajšiu bielu pieskovú pláž v tieni štíhlych paliem, zatiaľ čo spoznávate pôvaby a miesnte zvyky tohto jedinečného kúta sveta. Tento úchvatný rezort ponúka svojim hosťom bezkonkurenčný luxus. Prejdite sa po pláži, alebo cez kvertinovú záhradu k nádhernému bazénu, s panoramatickým výhľadom na more a neďaleké ostrovy, ktorý je dokonalým miestom pre váš oddych. The Spa at Napasai je útočiskom pre tých, ktorí chcú relaxovať a zregenerovať svoje telo a myseľ. 

od 123 EUR   Viac informácií

Mandarin Oriental Bangkok

Raj pokoja na brehu rieky Chao Phraya, Mandarin Oriental, Bangkok je naozaj pozoruhodný hotel. Sofistikované útočisko, v jednom zo svetovo najviac vzrušujúcich miest, má vysokú reputáciu pre svoj štýl a vynikajúcu kvalitu služieb. Nadčasový a zároveň moderný, klasický a pritom špičkový - najlepšia adresa v Bangkoku.

od 200 EUR   Viac informácií