MONT CERVIN PALACE

Nezáväzná ponuka
alebo
Chcem zadať viac detailov

Alpine Classic

Útulné dvojlôžkové izby s malým posedením. Kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a samostatné WC.

Možnosti obsadenia:

Alpine Superior

Priestranná dvojlôžková izba s pohodlným posedením, niektoré s balkónom. Kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a samostatné WC.

Možnosti obsadenia:

Alpine Junior Suite Classic

Elegantné apartmány s pohodlným posedením. Kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a samostatné WC. Možnosť prístelky. Balkón s výhľadom na východ slnka a na pohorie Mischabel.

Možnosti obsadenia:

Alpine Junior Suite Matterhorn

Elegantné Deluxe apartmány s pohodlným posedením. Kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a samostatné WC. Možnosť prístelky. Balkón orientovaný na juh s výhľadom na Matterhorn.

Možnosti obsadenia:

Alpine Suite Classic

Spálňa s dvojlôžkovou alebo king size posteľou, priestranná obývacia izba s posedením, pracovný a jedálenský stôl. Kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a samostatné WC. Možnosť prístelky. Balkón s výhľadom na východ slnka a na hory.

Možnosti obsadenia:

Alpine Suite Matterhorn

Spálňa s dvojlôžkovou alebo king size posteľou. Priestranná obývacia izba, pracovný a jedálenský stôl.Kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a samostatné WC. Možnosť prístelky. Balkón orientovaný na juh s výhľadom na Matterhorn.

Možnosti obsadenia:

Castor Suite

Luxusná veľkorysosť a harmonický štýlový interiér s alpským čarom pozýva k leňošeniu. Hlavná spálňa s kúpeľňou, jacuzzi, sprchovacím kútom a WC. Komfortná obývacia izba s jedálenským kútom a otvoreným ohňom. Samostatná kúpeľňa so sprchou/WC. Balkón orientovaný na juh s výhľadom na Matterhorn. Možnosť prepojenia až s dvomi susediacimi Alpine Classic izbami.

Možnosti obsadenia:

Pollux Suite

Luxusná veľkorysosť a harmonický štýlový interiér s alpským čarom pozývajú k leňošeniu. Hlavná spálňa s kúpeľňou, jacuzzi, sprchovacím kútom a WC. Komfortná obývacia izba s jedálenským kútom a otvoreným ohňom. Oddelené WC. Balkón orientovaný na juh s výhľadom na Matterhorn. Možnosť prepojenia s izbou Alpine Classic.

Možnosti obsadenia:

Matterhorn Duplex Suite

Luxusná veľkorysosť a harmonický štýlový interiér s alpským čarom pozývajú k leňošeniu. Hlavná spálňa s kúpeľňou, jacuzzi, sprcha a WC na poschodí. Veľmi svetlá a grandiózna obývacia izba s krbom a samostatnou jedálňou. Oddelené WC. Panoramatické okno s výhľadom na majestátny Matterhorn. Balkón s výhľadom na strechy Zermattu. Možnosť prepojenia s izbou Alpine Superior.

Možnosti obsadenia:
* Všetky ceny sú orientačné a závisia od termínu pobytu. Ak máte záujem o kalkuláciu, kontaktujte nás.