Španielsko

Španielsko patrí každoročne medzi najobľúbenejšie dovolenkové ciele.  Je to krajina ako stvorená pre cestovný ruch a svojim návštevníkom má naozaj čo ponúknuť. Dlhé pieskové pláže, malé zátoky medzi skalami, palmové promenády, romantické ostrovy či očarujúca krajina vo vnútrozemí, výborná  gastronómia, nespočetné historické pamiatky ale aj zábava v tanečnom rytme flamenca - to sú je len málo z toho, čo si v Španielsku môžete vychutnať. Navštívte s nami Costa del Sol a ostrovy Malorka, Fuerteventura, Gran Canaria a Tenerife.

Grand Hotel Bahia Del Duque Resort

Gran Hotel Bahía del Duque Resort & Spa je luxusný komplex, ktorý berie svoju inšpiráciu z kultúry Kanárskych ostrov a to sa odráža v jeho architektúre v koloniálnom štýle a použití typického oblečenia ako uniformy pre zamestnancov. Je ako oáza subtropickej prírody obklopená krištáľovo čistou vodou, ktorá je plná morského života.

od 159 EUR   Viac informácií

Seaside Grand Hotel Residencia

Malebné vily v koloniálnom štýle postavené podľa návrhu slávneho architekta Alberta Pinto sú zoskupené okolo bazéna a v krásnej tropickej záhrade. Izby a apartmány sú priestranné, pohodlné a intímne. Seaside Grand Hotel sa nachádza v starovekej oáze s palmami a ponúka neuveriteľný výhľad na duny a hory Maspalomas. Farebný dizajn a nádherná príroda sa zlučujú s morským vánkom z neďalekej pláže. Pohostinnosť v celej svojej kráse, pokojná atmosféra a súkromie, vynikajúca kuchyňa a luxusné Spa centrum sú základnými faktormi, ktoré robia z rezortu miesto na dokonalú dovolenku.

od 161 EUR   Viac informácií

Vincci Selección Aleysa Boutique & Spa

Tento nový rezort, ktorý patrí do siete hotelov Vincci bol slávnostne otvorený na pobreží Costa del Sol a je jedným z najsofistikovanejších hotelov v meste Benalmadena. Je to exkluzívny butik hotel, kde každý detail je dôležitý. 

od 105 EUR   Viac informácií

Gran Hotel Atlantis Bahía Real

Gran Hotel Atlantis Bahía Real je inšpirovaný maurskými a koloniálnymi vplyvmi, oáza teplých tónov a bujná vegetácia dokonale kombinujú prírodné krásy so špičkovým zariadením. Predstavuje dokonalú harmóniu architektúry, prírodných krás a svetla a farieb, ktorá sa mieša s majestátnou krajinou  ostrova Fuerteventura.

od 108 EUR   Viac informácií

Gran Hotel Son Net

Gran Hotel Son Net je vynikajúci luxusný butik hotel, úchvatné historické sídlo zo 17. storočia, ktoré bolo láskyplne reštaurované na elegantný hotel uprostred drsného pohoria Sierra Tramuntana (teraz svetové kultúrne dedičstvo UNESCO). Butik hotel je typickou malorskou klasikou, izby sú priestranné a plné svetla s nádhernými výhľadmi. Ubytovanie bolo postavené použitím tradičného kameňa, dreva a dlažby.

od 91 EUR   Viac informácií