Seychely

Seychely - to je hlavne príjemná tropická klíma, nekonečné biele pláže, farebný podmorský svet a komfortné hotelové komplexy, ktoré vám umožnia dokonalú relaxáciu a odpočinok. Nádherné seychelské pláže, okúzľujúca miestna fauna a flóra koralové atoly sú častou kulisou atraktívnych reklám a filmov, v skutočnosti sú však ďaleko krajšie. Ak si chcete dovolenku aj Seychely užiť čo najviac, odporúčame skombinovať pobyt na viacerých ostrovoch.

Maia Luxury Resort & Spa

Na izolovanom polostrove Anse Louis s nádherným výhľadom na modré vody Indického oceánu nájdete rezort, kde hostia zažijú každý aspekt luxusu. S 30 vilkami s vlastným bazénom v tropickej záhrade plnej ibišteku, citrónovej trávy a škoricou a tímom 230 zamestnancov rezort garantuje výnimočnú úroveň služieb. Na rozmaznávanie a wellness sa sústreďuje The Spa Le Prairie, ktoré ponúka výučbu v jogy a qi gong, rovnako ako regeneračné procedúry v pavilónoch pod šírym nebom. Ak sa rozhodnete opustiť nádherné záhrady rezorty ponúkneme vám množstvo vodných aktivít ako šnorchlovanie, kanoe, potápanie alebo rybolov.

od 978 EUR   Viac informácií

Raffles Praslin Seychelles

V srdci pôvodnej rajskej záhrady na ostrove Praslin nájdete 86 architektonicky nádherných víl obklopených nádhernou plážou s jemným bielym pieskom, tyrkysovým oceánom a sviežimi zelenými kopcami. Raffles Praslin je naplnený duchom Seychel a tradičné vysokou úrovňou služieb hotelov Raffles. Zaplávajte si, opaľujte sa, šnorchlujte, venujte sa vodným športom, prechádzajte sa...alebo proste nerobte vôbec nič. Raffles Praslin je ideálnym miestom k úteku od každodenného života, preskúmaniu svojich zmyslov a spojeniu so sebou samým alebo tými, ktorých máte radi. Odvážnejší môžu preskúmať mystický prehistorický Vallée de Mai, kúzelné ostrovy Curieuse a La Digue a živé koralové v Curieuse National Marine Parku. V skutočnosti, aj cesta k hotelu je úžasný a prekvapujúci zážitok.

od 311 EUR   Viac informácií