Rakúsko

Falkensteiner Schlosshotel Velden

Luxusný zámocký hotel priamo pri jazere Wörthersee. Bývalý letný palác ponúka bohatú históriu a množstvo príbehov, kráľovské izby a apartmány, vynikajúcu gurmánsku kuchyňu a vynovené priestory pre wellness, kozmetiku a liečebné kúpele na ploche 3 600 m². Rozmaznávať hostí ešte viac sa už ani nedá!

od 125 EUR   Viac informácií

Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia

Vitajte v najlepšom rekreačnom rezorte nádherného Korutánska, priamo v Nassfelde. Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia je oveľa viac než len wellness hotel. Je to svet sám o sebe, rekreačný rezort s takmer neobmedzenými možnosťami. Príroda v okolí hotela tvorí unikátnu scenériu pre naozaj nezabudnuteľné zimné aj letné zážitky. Vďaka bohatému programu počas celého roku sa určite nebudete nudiť.

od 99 EUR   Viac informácií

Gasthof Post

Exkluzívny päťhviezdičkový hotel nachádzajúci sa v svetoznámom rakúskom ski stredisku Lech a Arlberg. Výhodná poloha zabezpečuje hosťom ideálnu pozíciu k ďalším aktivitám v tomto alpskom raji. Už takmer 75 rokov sa odovzdáva ako rodinné dedičstvo a vďaka tomuto faktu tu môžete na vlastnej koži pocítiť bohatú históriu. Hotel je členom významnej skupiny Relais & Chateaux a svoje služby poskytuje hosťom počas celého roka.

od 240 EUR   Viac informácií

Hotel Kristiania

Päťhviezdičkový hotel Kristiania sa nachádza v blízkosti centra svetoznámeho horského strediska Lech am Arlberg. Len päť minút chôdze od lanoviek a zjazdoviek, na začiatku bežkárskej stopy zaberá Kristiania jednu z najideálnejších pozícií. Hotel Kristiania je otvorený len počas zimnej sezóny.

od 210 EUR   Viac informácií

Hotel Goldener Berg

Štvorhviezdičkový deluxe Hotel Goldener Berg sa nachádza v oblasti Oberlech, v regióne Lech / Arlberg. Vďaka svojej jedinečnej polohe zaisťuje svojim hosťom ideálne miesto pre pobyt v tomto svetoznámom lyžiarskom stredisku.

od 120 EUR   Viac informácií