THE CLIFF BAY

Nezáväzná ponuka
alebo
Chcem zadať viac detailov

Transfery na letisko

Nechajte sa komfortne, bezpečne a načas odviesť na letisko priamo z Vášho bydliska. V spolupráci s našimi osvedčenými partnermi Vám zabezpečíme transfer na letisko k odletu priamo z Vášho domova. Vybrať si môžete z niekoľkých typov luxusných vozidiel značiek Mercedes, BMW a Range Rover. Cenovú ponuku Vám na vyžiadanie radi zašleme.

Napríklad: z Bratislavy na letisko Viedeň Schwechat limuzínou Mercedes Benz triedy E pre max. 4 osoby za 50 EUR, pri objednaní spiatočného transferu za zvýhodnenú cenu 95 EUR.

Okrem prenájmu vozidla so šoférom, ktorý hovorí cudzím jazykom, sú samozrejmosťou WiFi pripojenie na internet s pokrytím v celej EÚ, minerálna voda pre každého pasažiera, periodická tlač a časopisy, v prípade potreby autosedačky pre deti, poistné krytie každého pasažiera až do výšky 33 000 EUR, poistenie batožiny a poistenie proti zmeškaniu letu. A to všetko v cene transferu.

Parkovanie na letisku

V prípade, že sa rozhodnete na letisko do Viedne cestovať vlastným autom, ponúkame Vám možnosť parkovať na letisku Viedeň/Parkplatz C za výhodných podmienok. V ponuke máme parkovacie karty na 216 a 384 hodín. Parkovanie na letisku Viedeň Vám zaručí bezpečné a pohodlné umiestnenie Vášho vozidla počas Vašej dovolenky.

Parkovacia karta na 216 hodín (9 dní) = 63 EUR
Parkovacia karta na 384 hodín (16 dní) = 90 EUR

Letecká doprava

Air Berlin

je druhou najväčšou leteckou spoločnosťou Nemecka a patrí medzi elitné európske letecké spoločnosti. V marci 2012 sa stala členom aliancie oneworld. Okrem tradičných európskych destinácií ponúka aj interkontinentálne lety do juhovýchodnej Ázie, Karibiku a USA. Ročne prepraví približne 33 miliónov pasažierov do viac ako 150 destinácií v 40 krajinách sveta.

Trvanie letu: cca 4-5 hodín (priamy let)
Batožina: 1x23kg/Economy, 2x32 kg/Business

Austrian Airlines

je rakúska letecká spoločnosť so sídlom vo Viedni, člen Star Alliance. Spolu s Tyrolean Airways a Lauda Air ponúka lety do viac ako 130 destinácií v Ázii, Afrike, Európe a Severnej Amerike. Svojimi kvalitnými službami a agresívnym marketingom si vybudovala silné meno a stala sa lídrom v leteckej doprave v strednej a východnej Európe a na Blízkom Východe.

Trvanie letu: cca 4-5 hodín (priamy let)
Batožina: 1x23 kg/Economy, 2x32 kg/Business

TAP Portugal

TAP Portugal je národná letecká spoločnosť Portugalska so základňou na letisku v Lisabone. Počas osláv 60. výročia založenia spoločnosti v roku 2005 sa stala aerolínia členom prestížnej aliancie Star Aliance. TAP ponúka 64 destinácií v 30 krajinách sveta v Európe, Afrike, Severnej a Južnej Amerike. TAP týždenne prevádzkuje 1850 letov.

Trvanie letu: cca 4-5 hodín (priamy let)
Batožina: 1x23 kg/Economy, 2x32 kg/Executive

Transfery v destinácii

Po prílete do Vašej dovolenkovej destinácie sa môžete z letiska do hotela prepraviť individuálne alebo to necháte na nás a my pre Vás zabezpečíme súkromný transfer v spolupráci s našim zahraničným partnerom.