THE CLIFF BAY

Nezáväzná ponuka
alebo
Chcem zadať viac detailov

Stravovanie v základnej cene

raňajky, za príplatok polpenzia, plná penzia

Il Gallo d'Oro

Reštaurácia je známa pre svoju stredomorskú a Iberskú kuchyňu. Šéfkuchár Benoît Sinthon používa len čerstvé produkty z ostrova Madeira v kombinácii s vysoko kvalitnými výrobkami z rôznych oblastí Pyrenejského polostrova a to všetko zohráva kľúčovú úlohu v jeho kulinárskych výtvoroch.

The Rose Garden

Užite si množstvo tém v medzinárodnom štýle v The Rose Garden. Kuchyňa je vynikajúca a jedlá sú pripravované s maximálnou starostlivosťou. Vyberte si medzi večerou à la carte, degustačným menu či denným tematickým bufetom.

The Blue Lagoon

Zhlboka sa nadýchnite a budete cítiť morský vzduch! Vedľa vonkajšieho bazénu a priamo pri mori, kde máte čas na príjemný kúpeľ a pochutnať si na grilovaných špecialitách, šalátovom bufete a menu "a’la carte". Príchute, ktoré sú čerstvé, ľahké a dokonale sa dopĺňajú! 

Le Cliff Bar & Bistro

Užite si to najlepšie z noci v tejto oblasti, kde môžete tancovať, vypočuť si živú hudbu alebo jednoducho len pokojne sedieť. Ponúka snack, obedy a poobedňajší čaj.

Navigator's Lounge

Navigator’s Lounge je ideálnym miestom pre tých, ktorí majú radi dobré knihy a relaxačný výhľad na Atlantik. Príjemná kombinácia atmosféry, výhľadu a výzdoby.

Cactus Bar

Po kúpaní v bazéne alebo po ošetrení v Spa, načerpajte nové sily s ovocnou šťavou, šalátmi či ľahkými jedlami pri krytom bazéne.