Madeira

Ostrov Madeira si vďaka svojej kráse a jedinečnosti vyslúžil hneď niekoľko pomenovaní, ako napr. Ostrov večnej jari, Ostrov kvetov, alebo Zelená perla Atlantiku. Turisti smerujú na Madeiru nielen vďaka plážam a krištáľovému moru, ale tiež vďaka pestrej ponuke výletov, golfu a výbornému vínu.

Quinta Jardins do Lago

Tento očarujúci hotel bol postavený v 18. storočí. Bol to domov známych francúzskych a britských rodín. Počas napoleonských vojen si ho veliteľ britských síl na ostrove vybral ako svoje sídlo. Nádherný príborník, pripomienka jeho pobytu, stále zdobia hotelovú jedáleň. To je nepochybne jeden z mnohých dôvodov, prečo sa stal jeden z najvyhľadávanejších malých luxusných hotelov na Madeire. Svieže záhrady sú úplne úžasné s viac než 500 rôznymi druhmi rastlín, ktoré sú jedinečné vo svojej rozmanitosti.

od 97 EUR   Viac informácií

The Cliff Bay

Tento 5-hviezdičkový hotel patrí do siete Porto Bay Hotels. Zabezpečuje, že každý malý detail bol starostlivo koncipovaný tak, aby poskytol pohodu a eleganciu. Hotel je obklopený záhradou s mnohými zákutiami a storočnými palmami a prestiera sa na samom okraji útesu. Panoráma je doplnená nádherným výhľadom na záliv Funchal na východ od hotela. 

od 81 EUR   Viac informácií

Belmond Reid's Palace

V priebehu rokov sa hotel neustále zdokonaľuje v rozmaznávaní svojich hostí, či je to malé dieťa, starší človek alebo výkonný športovec, každý si nájde množstvo činností v rámci hotelového areálu aj mimo neho počas celého roka. Všetky vekové kategórie sa môžu pobaviť na plno. Hotelové záhrady sú medzinárodne uznávané a sú jedným z cieľov návštevy hotela.

od 179 EUR   Viac informácií