Algarve

Slnečné Algarve patrí medzi celoročne vyhľadávanú turistickú destináciu. Tunajšie pláže právom patria k najkrajším v Európe. Podnebie je vďaka teplým morským prúdom celoročne priaznivé. Odporúčame prenájom auta, aby ste mohli preskúmať nádherné pobrežie plné malebných pláží ukrytých medzi pieskovcovými útesmi.

Tivoli Victoria

Hotel Tivoli Victoria je úplná sofistikovanosť. Ponúka úžasné izby, panoramatické výhľady na nádherné a známe golfové ihrisko - jedno z najlepších v Európe, ktoré sa rozprestiera v okolí hotela.

od 55 EUR   Viac informácií

Vale d'Oliveiras Quinta Resort & Spa

Tradičná miestna architektúra s maurskými vplyvmi poskytuje kľud a pokojné prostredie. Hotel má typickú architektúru doplnenú maurskými oblúkmi a dlažbu navrhnutú miestnymi umelcami. Nízka konštrukčná hustota vás integruje plne do krajiny, takže meštianske domy sú ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi alebo pre dlhodobú dovolenku. Všetky majú typický komín Algarve.

od 45 EUR   Viac informácií

Sheraton Algarve, a Luxury Collection Hotel

Sheraton Algarve ponúka svojim hosťom intímne útočisko na pobreží s jedinečným výhľadom na Atlantik a s možnosťou vychutnať si voľný čas a gastronómiu. Ovplyvnený portugalským arabským dedičstvom, jeho nadčasová architektúra je integrovaná do prírodného prostredia s očarujúcou kombináciou vzdušných interiérov a otvorených terás, zdobených nástennými maľbami s tradičnými ručne maľovanými dlaždicami, rozpráva históriu Portugalska.

od 69 EUR   Viac informácií