Portugalsko

Krásne dlhé pieskové pláže, romantické skalnaté útesy, vysoko kvalitné golfové ihriská, príjemné rybárske dedinky, ale aj letoviská s čulým nočným životom, výbornou portugalskou kuchyňou, typickou maurskou architektúrou a nespočetným množstvom vodných športov a podmorských aktivít - to je pobrežie Portugalska. Navštívte s nami slnečné pobrežie Algarve a krásy ostrova Madeira.

Tivoli Victoria

Hotel Tivoli Victoria je úplná sofistikovanosť. Ponúka úžasné izby, panoramatické výhľady na nádherné a známe golfové ihrisko - jedno z najlepších v Európe, ktoré sa rozprestiera v okolí hotela.

od 55 EUR   Viac informácií

Vale d'Oliveiras Quinta Resort & Spa

Tradičná miestna architektúra s maurskými vplyvmi poskytuje kľud a pokojné prostredie. Hotel má typickú architektúru doplnenú maurskými oblúkmi a dlažbu navrhnutú miestnymi umelcami. Nízka konštrukčná hustota vás integruje plne do krajiny, takže meštianske domy sú ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi alebo pre dlhodobú dovolenku. Všetky majú typický komín Algarve.

od 45 EUR   Viac informácií

Sheraton Algarve, a Luxury Collection Hotel

Sheraton Algarve ponúka svojim hosťom intímne útočisko na pobreží s jedinečným výhľadom na Atlantik a s možnosťou vychutnať si voľný čas a gastronómiu. Ovplyvnený portugalským arabským dedičstvom, jeho nadčasová architektúra je integrovaná do prírodného prostredia s očarujúcou kombináciou vzdušných interiérov a otvorených terás, zdobených nástennými maľbami s tradičnými ručne maľovanými dlaždicami, rozpráva históriu Portugalska.

od 69 EUR   Viac informácií

Quinta Jardins do Lago

Tento očarujúci hotel bol postavený v 18. storočí. Bol to domov známych francúzskych a britských rodín. Počas napoleonských vojen si ho veliteľ britských síl na ostrove vybral ako svoje sídlo. Nádherný príborník, pripomienka jeho pobytu, stále zdobia hotelovú jedáleň. To je nepochybne jeden z mnohých dôvodov, prečo sa stal jeden z najvyhľadávanejších malých luxusných hotelov na Madeire. Svieže záhrady sú úplne úžasné s viac než 500 rôznymi druhmi rastlín, ktoré sú jedinečné vo svojej rozmanitosti.

od 97 EUR   Viac informácií

The Cliff Bay

Tento 5-hviezdičkový hotel patrí do siete Porto Bay Hotels. Zabezpečuje, že každý malý detail bol starostlivo koncipovaný tak, aby poskytol pohodu a eleganciu. Hotel je obklopený záhradou s mnohými zákutiami a storočnými palmami a prestiera sa na samom okraji útesu. Panoráma je doplnená nádherným výhľadom na záliv Funchal na východ od hotela. 

od 81 EUR   Viac informácií

Belmond Reid's Palace

V priebehu rokov sa hotel neustále zdokonaľuje v rozmaznávaní svojich hostí, či je to malé dieťa, starší človek alebo výkonný športovec, každý si nájde množstvo činností v rámci hotelového areálu aj mimo neho počas celého roka. Všetky vekové kategórie sa môžu pobaviť na plno. Hotelové záhrady sú medzinárodne uznávané a sú jedným z cieľov návštevy hotela.

od 179 EUR   Viac informácií