O nás

Cestovná kancelária FIRO-tour, s.r.o. vstúpila na slovenský trh v roku 2001. Malá cestovná kancelária s 3 zamestnancami a 1 pobočkou v Bratislave sa postupne rozrástla na stredne veľkú spoločnosť s 24 pracovníkmi a 4 pobočkami v Bratislave, Trenčíne, Žiline a Košiciach. Ročne strávi dovolenku s CK FIRO-tour vyše 15 000 klientov.
Cestovná kancelária FIRO-tour, s.r.o. je poistená proti úpadku v zmysle zákona 281/2001 Z. z. v znení neskorších predpisov u poisťovne Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s. Číslo poistnej zmluvy je 411016148. Poistenie je dohodnuté na poistnú sumu 1.500.000 EUR. Certifikát k poistnej zmluve nájdete TU.

Čo je FIRO Premium?

Každoročne pripravíme stovky ponúk pre našich najnáročnejších klientov. Aj preto sme sa v roku 2013 rozhodli vytvoriť komplexnú ponuku jedinečných ubytovacích zariadení a služieb po celom svete a spojiť ich pod jeden názov, pod ktorým sa skrýva náš nový produkt zameraný len na to najlepšie z najlepšieho na trhu cestovného ruchu.
FIRO Premium - to je synonymum pre luxusnú dovolenku.

Dovolenka šitá na mieru

Podeľte sa s nami o Vašu predstavu perfektnej dovolenky a my Vám pripravíme ponuku na mieru. Nenašli ste tu Váš vysnívaný hotel? Napíšte nám o ňom a my Vám pripravíme ponuku.

Prvoradá je kvalita

Pre FIRO-tour sú kvalitné služby samozrejmosťou už od nepamäti. Nevedieme cenový boj s konkurenciou. Dôležitejšia než nízka cena je pre nás kvalita ponúkaných služieb. Určite však nezaplatíte viac ako pri priamej rezervácii.

Prvotriedne hotely nepotrebujú hviezdičky

Ani 7 hviezdičiek nemusí byť zárukou luxusu a kvality služieb. Oficiálne ostáva najvyššou kategóriou 5* deluxe. Celosvetovo uznávaná autorita, ktorá by systém hviezdičiek regulovala, však neexistuje. FIRO Premium je výber len tých naozaj špičkových hotelov. Označenie hviezdičkami pri popise hotela teda nehľadajte.

Maximálna diskrétnosť

Diskrétnosť je vo FIRO-toure samozrejmosťou. Všetky osobné údaje, ktoré nám poskytnete za účelom zabezpečenia Vašej dovolenky považujeme za dôverné. V žiadnom prípade neposkytujeme Vaše údaje tretím stranám. Vaše meno použijeme ako referenciu iba ak nám k tomu dáte výslovný súhlas.