Riviera Maya

Miestne, väčšinou novo postavené rezorty, boli vybudované v celkom neporušenom prírodnom prímorskom páse. V okolí sa nachádzajú architektonické pamiatky. To všetko je zárukou ideálneho miesta pre strávenie dovolenky v letovisku s nádhernymi plážami. 

Secrets Maroma Beach Riviera Cancun

Secrets Maroma Beach Riviera Cancun ponúka hosťom zvláštny nádych romantiky a zmyselnosť v prekvapivou scenériou. Ponorte sa do nekonečného luxusu, kde je všetko zahrnuté: elegantné izby a apartmány s izbovou službou, rôzne gurmánske reštaurácie, bary, kde nájdete prestížne značky a celý rad aktivít v priebehu dňa a v noci v nádhernom prostredí. Úžasné SPA centrum s rozlohou 1200 m², ktorého vznešená atmosféra je útočiskom pre všetky zmysly a vytvára zážitok pokoja a relaxácie.

od 190 EUR   Viac informácií

Paradisus Playa Del Carmen La Perla

Ohromujúca súkromná zátoka poskytuje zázemie pre Paradisus Playa del Carmen - La Perla, tento rajský all-inclusive rezort. Klenot medzi hotelmi v oblasti Riviera Maya, len pre dospelých na krásnej pláži Playa del Carmen zabezpečuje dokonalú dovolenku pre tých, ktorí hľadajú luxus a exkluzivitu. Očarujúca poloha v Karibiku so svetovým zariadením, vrátane Royal Service, YHI kúpeľnými procedúrami a modernými, rokovacími priestormi navrhnutými tak, aby boli pružné a vybavené najmodernejšou technológiou.

od 179 EUR   Viac informácií

Zoëtry Paraiso de la Bonita

Zoëtry Paraiso de la Bonita je jedným z najunikátnejších mexických boutique rezortov s malebnou plážou. Len 90 luxusných apartmánov, ponúka úplne nový zážitok z dovolenky so zameraním na wellness, pokoj , romantiku a výhody Endless Privileges , ktoré zahŕňajú ubytovanie v luxusných suitách, 3 vynikajúce známe reštaurácie a relaxujúce Thalasso Spa, aby bol Váš pobyt nezabudnuteľným.

od 249 EUR   Viac informácií