Cancun

Cancún je turistickým snom, ideálne položený na východnom pobreží Yucatánskeho polostrova, obmývaný Karibským morom, kde teplota vzduchu len zriedka klesá pod 25 °C. Tí, ktorí Cancún už navštívili, vedia, že pod žiariacimi fasádami vybavenými všetkým mysliteľným komfortom nájdete pôvabné, kúzelné Mexiko, bohaté na históriu, osobitosť a kultúru. Cancún je iba 30 rokov starý, ale dlho predtým, než moderný svet objavil jeho prírodné bohatstvo, nazývali ho starí Mayovia domovom. Dnes je domovom pre viac ako 2 milióny turistov z celého sveta, ktorí si každoročne prichádzajú vychutnať jedinečné pláže, výnimočné ponuky reštaurácií, nočný život a tropickú atmosféru. V Cancúne môžete odpočívať na zriedka zaplnených plážach a nechať sa rozmaznávať vynikajúcim servisom alebo môžete využiť niektoré z obrovského množstva aktivít. V hotelovej zóne Cancúnu nájdete mayské ruiny z 12. stor., ale naozajstné archeologické poklady sú vzdialené len pár hodín jazdy. Pozorovanie podmorského života, neuveriteľne bohatá flóra a fauna láka milovníkov prírody k preskúmaniu okolia. Hotelovou zónou sa vinie udržiavaná cesta, ktorá je ideálna pre ranný jogging, jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach ako aj večernú prechádzku. Priaznivci golfu môžu nájsť v okolí niekoľko 18 jamkových ihrísk. Mestský autobus vás ľahko dopraví do „El Centro“ – starého Cancúnu, kde tou najzaujímavejšou výkladnou skriňou budú miestni ľudia a ich pohostinnosť. 

Secrets The Vine Cancun

Secrets The Vine definuje elegancia, je obklopený priezračným Karibským morom a bielymi piesčitými plážami v nádhernom Cancúne. Tento moderný, luxusný a elegantný hotel spája v sebe krásy polostrova Yucatán a nekonečný luxus, čo z neho robí hotel svetovej triedy. Luxus začína nádhernými izbami a apartmánmi zariadenými luxusným dreveným nábytkom a talianskou keramikou, pokračuje vo vynikajúcich reštauráciách a relaxom v Spa centre.

od 150 EUR   Viac informácií

Le Blanc Spa Resort

Le Blanc Spa Resort len pre dospelých a s all-inclusive láka bielou piesočnatou plážou a šumivými vodami Karibiku. Poskytuje maximány relax s minimalistickým dizajnom. Zážitok začína hneď pri príchode so šampanským najvyššej kvality, pokračuje počas celej dovolenky vďaka výnimočným službám butlerov a rozmaznávaním pri bazéne.

od 206 EUR   Viac informácií