Mexiko

Mexiko je jedna z najrozmanitejších krajín sveta. Je to skutočne farebná mozaika, kde sa mieša história, kultúra a prírodné krásy. Ideálna krajina k poznávaniu histórie, ale tiež k odpočinku na jedných z najkrajších pláží na svete. Príjemná a teplá klíma po celý rok, karibská oblasť – záruka nádherných piesčitých pláží a azúrovo modrej vody.

Secrets Puerto Los Cabos Golf & Spa Resort

Secrets Puerto Los Cabos Golf & Spa Resort ponúka neobmedzený luxus v Mexiku na polostrove Baja California, ponúka očarujúci pohľad na miestnu flóru a faunu a mnoho kilometrov belostných
pláží. Stredisko sa môže pochváliť 500 priestrannými apartmánmi, každý s vlastným balkónom alebo terasou, 24-hodinovou izbovou službou, luxusným vybavením a množstvom ďalších služieb, ktoré prispievajú k dovolenkovému pohodliu.

od 163 EUR   Viac informácií

Secrets The Vine Cancun

Secrets The Vine definuje elegancia, je obklopený priezračným Karibským morom a bielymi piesčitými plážami v nádhernom Cancúne. Tento moderný, luxusný a elegantný hotel spája v sebe krásy polostrova Yucatán a nekonečný luxus, čo z neho robí hotel svetovej triedy. Luxus začína nádhernými izbami a apartmánmi zariadenými luxusným dreveným nábytkom a talianskou keramikou, pokračuje vo vynikajúcich reštauráciách a relaxom v Spa centre.

od 150 EUR   Viac informácií

Le Blanc Spa Resort

Le Blanc Spa Resort len pre dospelých a s all-inclusive láka bielou piesočnatou plážou a šumivými vodami Karibiku. Poskytuje maximány relax s minimalistickým dizajnom. Zážitok začína hneď pri príchode so šampanským najvyššej kvality, pokračuje počas celej dovolenky vďaka výnimočným službám butlerov a rozmaznávaním pri bazéne.

od 206 EUR   Viac informácií

Secrets Maroma Beach Riviera Cancun

Secrets Maroma Beach Riviera Cancun ponúka hosťom zvláštny nádych romantiky a zmyselnosť v prekvapivou scenériou. Ponorte sa do nekonečného luxusu, kde je všetko zahrnuté: elegantné izby a apartmány s izbovou službou, rôzne gurmánske reštaurácie, bary, kde nájdete prestížne značky a celý rad aktivít v priebehu dňa a v noci v nádhernom prostredí. Úžasné SPA centrum s rozlohou 1200 m², ktorého vznešená atmosféra je útočiskom pre všetky zmysly a vytvára zážitok pokoja a relaxácie.

od 190 EUR   Viac informácií

Paradisus Playa Del Carmen La Perla

Ohromujúca súkromná zátoka poskytuje zázemie pre Paradisus Playa del Carmen - La Perla, tento rajský all-inclusive rezort. Klenot medzi hotelmi v oblasti Riviera Maya, len pre dospelých na krásnej pláži Playa del Carmen zabezpečuje dokonalú dovolenku pre tých, ktorí hľadajú luxus a exkluzivitu. Očarujúca poloha v Karibiku so svetovým zariadením, vrátane Royal Service, YHI kúpeľnými procedúrami a modernými, rokovacími priestormi navrhnutými tak, aby boli pružné a vybavené najmodernejšou technológiou.

od 179 EUR   Viac informácií

Zoëtry Paraiso de la Bonita

Zoëtry Paraiso de la Bonita je jedným z najunikátnejších mexických boutique rezortov s malebnou plážou. Len 90 luxusných apartmánov, ponúka úplne nový zážitok z dovolenky so zameraním na wellness, pokoj , romantiku a výhody Endless Privileges , ktoré zahŕňajú ubytovanie v luxusných suitách, 3 vynikajúce známe reštaurácie a relaxujúce Thalasso Spa, aby bol Váš pobyt nezabudnuteľným.

od 249 EUR   Viac informácií