Maurícius

Exotických destinácii s krásnymi plážami a priezračným morom je na svete veľa, Maurícius však medzi nimi stále vyniká mimoriadne kvalitnými službami. Ak si chcete splniť svoj životný sen a dopriať si naozaj luxusnú dovolenku za ekonomickú cenu, Maurícius vás nesklame. Rozsiahle hotelové komplexy s kúpeľnými centrami, golfovými ihriskami a vysokým štandardom služieb aj menšie hotely strednej kategórie splnia vaše predstavy o leňošení na bielych plážach. Ani ti aktívnejší z vás nebudú sklamaní, možnosti vyžitia sú stále bohatšie, vyberať si môžete z mnoho druhov doplnkových aktivít a fakultatívnych výletov.

Constance Le Prince Maurice

Zažite dokonalý romantický únik, kde sa ohromujúce architektonické riešenie stretáva s uvoľneným luxusom. Vstúpte do vysoko funkčného luxusného raja, a vyberte jednu zo 64 junior suít, 12 rodinných apartmánov, 12 viliek alebo honosnú Princely suitu. Oddajte sa intímnemu a privátnemu prostrediu, nechajte sa hýčkať v renomovaných Sisley kúpeľoch Spa de Constance, potom si užite výnimočnú medzinárodnú kuchyňu pripravenú kuchármi z celého sveta. Rodiny sa môžu tešiť na vily priamo pri pláži a detský klub Constance Kids Club, zatiaľ čo golfoví fanúšikovia môžu využiť dve 18-jamkové golfové ihriská.

od 260 EUR   Viac informácií

Dinarobin Hotel Golf & Spa

Elegantný rezort, na najmalebnejšiou pobreží s majestátnou horou Le Morne v pozadí, je útočiskom mieru a pokoja. Kaskádové bazény posiate ostrovčekmi s kvetinami a terasy s výhľadom na more a tropické záhrady vysadené exotickými stromami robia hotel symbolom tropické elegancie na Mauríciu. Nádherné prostredie je samozrejme doplnené o prvotriedne služby - personál vám bude venovať všetku svoju pozornosť, zatiaľ čo vy budete oddýchovať v tieni slameného slnečníka. Pre absolútny pôžitok počas vašej dovolenky na Mauríciu si vyberte Dinarobin, rezort, ktorý ponúka nové štandardy v luxuse, miesto pokoja a krásy, ktorá sa upokojiť vaše zmysly.

od 209 EUR   Viac informácií