Malajzia

Malajzia by sa dala označiť ako skutočná krajina snov, pretože možnosti, ktoré sa tu každému návštevníkovi ponúkajú, sú naozaj fascinujúce a takmer nevyčerpateľné. Nájdete tu unikátnu prírodu, nádherné pobrežie, pôsobivé hory, rozprávkové ostrovy i supermoderné veľkomesto Kuala Lumpur. Môžete tak pobývať na ostrovčeku uprostred priezračného oceánu a venovať sa potápaniu či opaľovaniu, vydať do daždivého pralesa obdivovať orangutanov a ďalšie vzácne živočíšne a rastlinné druhy, navštíviť množstvo historických pamiatok vrátane historicky a architektonicky najzaujímavejšieho mesta - Melaky alebo pozorovať ruch malajzijskej metropoly Kuala Lumpur z výšky slávnych Petronas Towers, ktoré boli donedávna najvyššou stavbou sveta. To všetko je dnešná Malajzia.

The Danna Langkawi

The Danna Langkawi je odrazom nadčasovej luxusnej dovolenky na pozadí prírodných krás. Oceňovaný hotel ponúka dokonalý zážitok z dovolenky - nájdete tu najvyšší komfort v príjemnej atmosfére ako aj bezkonkurenčný výhľad na bielu pieskovú pláž, marínu, more a zelené kopce. Vďaka polohe hotela máte možnosť zažiť exkluzívnu rekreačnú dovolenku v kombinácii s vzrušujúcimi outdoorovými aktivitami.

od 162 EUR   Viac informácií

Shangri-La's Rasa Sayang Resort

Mohutná a svieža zeleň siaha až na zem ako padajúci dážď v podobe žiarivých zelených listov. Tieto storočia staré stromy podčiarkujú majestátnosť, ktorá obklopuje hotel Shangri-La's Rasa Sayang Resort & Spa. Jeho výrazná tradičná architektúra symbolizuje malajzíjsku kultúru a históriu, ktorú môžete pozorovať v celom rezorte. Zastavte sa v Chi, The Spa a vychutnajte si relaxačné procedúry pripravené na mieru, ochutnajte tradičnú miestnu aj medzinárodnú kuchyňu v Spice Market Café a odneste si domov niektoré z viac ako 100 druhov byliniek a korení z ponuky Spice Boutique. Pobyt v tomto hoteli bude skutočne nezabudnuteľným zážitkom.

od 138 EUR   Viac informácií