Kuba

Raj pod slnkom - tyrkysovo modré more, tropické slnko, nekonečné biele pieskové pláže, pestrofarebný podvodný svet, bohatá studnica starého aj moderného umenia a architektúry, nádherná nezničená príroda a unikátne živočíšne a rastlinné druhy, podmanivá živá hudba, excelentná kuchyňa, osviežujúce miešané nápoje, typická vôňa cigár, priateľské obyvateľstvo. Kuba jednoducho môže splniť všetky vaše priania a očakávania. Kuba je najväčším ostrovom v Karibiku a so svojimi 300 prírodnými plážami a príjemne teplou vodou (25-28°C) je skutočným rajom.

Paradisus Río de Oro Resort & Spa

Tento all inclusive ekologický rezort je určený pre dospelých nad 18 rokov. Maximálne pohodlie a jedinečnosť ponúka naviac Royal Service malý súkromný svet v hoteli. Hotel má veľkú recepciu v štýle rodnej dediny a s veľmi typickým nádvorím s pokojným vonkajším posedením. Palapas v záhradách a v krásnej oblasti tropických lesov sú najlepším miestom na oddych. Botanická záhrada a prírodná záhrada s orchideami je ideálna pre pozorovanie vtákov a užívanie si nádherného výhľadu na lagúnu a more. 

od 129 EUR   Viac informácií

Paradisus Varadero Resort & Spa

Exkluzívnu eleganciu vo svete súkromia, s bujnou tropickou záhradou, idylickou krajinou, špeciálne vybavenie a luxus pre všetkých členov rodiny poskytuje Paradisus Varadero – raj na modrej pláži. Prednosťou tohto luxusného hotela je jeho perfektné spojenie prírody, tropických rastlín, mostíkov ponad kryštálovo čistú vodu a priestrannej vstupnej haly, taktiež úžasný výhľad na pláž a vďaka svojej architektúre možnosť sledovať veľkolepé západy slnka z terasy.

od 142 EUR   Viac informácií