AFROCHIC DIANI

Nezáväzná ponuka
alebo
Chcem zadať viac detailov

Transfery na letisko

Nechajte sa komfortne, bezpečne a načas odviesť na letisko priamo z Vášho bydliska. V spolupráci s našimi osvedčenými partnermi Vám zabezpečíme transfer na letisko k odletu priamo z Vášho domova. Vybrať si môžete z niekoľkých typov luxusných vozidiel značiek Mercedes, BMW a Range Rover. Cenovú ponuku Vám na vyžiadanie radi zašleme.

Napríklad: z Bratislavy na letisko Viedeň Schwechat limuzínou Mercedes Benz triedy E pre max. 4 osoby za 50 EUR, pri objednaní spiatočného transferu za zvýhodnenú cenu 95 EUR.

Okrem prenájmu vozidla so šoférom, ktorý hovorí cudzím jazykom, sú samozrejmosťou WiFi pripojenie na internet s pokrytím v celej EÚ, minerálna voda pre každého pasažiera, periodická tlač a časopisy, v prípade potreby autosedačky pre deti, poistné krytie každého pasažiera až do výšky 33 000 EUR, poistenie batožiny a poistenie proti zmeškaniu letu. A to všetko v cene transferu.

Parkovanie na letisku

V prípade, že sa rozhodnete na letisko do Viedne cestovať vlastným autom, ponúkame Vám možnosť parkovať na letisku Viedeň/Parkplatz C za výhodných podmienok. V ponuke máme parkovacie karty na 216 a 384 hodín. Parkovanie na letisku Viedeň Vám zaručí bezpečné a pohodlné umiestnenie Vášho vozidla počas Vašej dovolenky.

Parkovacia karta na 216 hodín (9 dní) = 63 EUR
Parkovacia karta na 384 hodín (16 dní) = 90 EUR

Letecká doprava

Turkish Airlines

sú národné aerolínie Turecka so základňou na letisku Atatürk v Istanbule. Získali ocenenie agentúry Skytrax za najkvalitnejšie jedlo v ekonomickej triede a boli vyhlásené za najrýchlejšie sa rozvíjajúcu európsku leteckú spoločnosť. Sú členom prestížnej aliancie Star Alliance. Ponúkajú 39 domácich a 128 medzinárodných destinácií v Európe, Ázii, Afrike a Severnej Amerike.

Trvanie letu: cca 9-11 hodín (1 prestup v Istanbule)
Batožina: 1x20 kg/Economy, 1x20 kg/Comfort, 1x30 kg/Business

Swiss International Airlines

známe pod menom SWISS sú hlavnou leteckou spoločnosťou Švajčiarska. Aerolínie vznikli po krachu spoločnosti Swissair v roku 2002. Od roku 2006 sú členom prestížnej Star Alliance a o rok neskôr ich kúpila nemecká Lufthansa. Ponúka vyše 72 destinácií do 39 krajín v Európe, Severnej a Južnej Amerike, Afrike a v Ázii.

Trvanie letu: cca 10-11 hodín (1 prestup v Zürichu)
Batožina: 1x23 kg/Economy, 2x32 kg/Business, 3x32 kg/First

Transfery v destinácii

Po prílete do Vašej dovolenkovej destinácie sa môžete z letiska do hotela prepraviť individuálne alebo to necháte na nás a my pre Vás zabezpečíme súkromný transfer v spolupráci s našim zahraničným partnerom.