AFROCHIC DIANI

Nezáväzná ponuka
alebo
Chcem zadať viac detailov

Stravovanie v základnej cene

plná penzia

Afrochic Diani ponúka zaujímavý koncept - plná penzia "Free style". K dispozícií nie sú žiadne stravovacie pravidlá, pravidlá si stanovíte sami ako keby ste boli doma. Svoje obľúbené jedlo si môžete vybrať zo širokého výberu a'la carte gourmet menu s talianskymi, stredomorskými, indickými, svahilskymi a ďalšími etnickými špecialitami s dôrazom na čerstvé ryby a morské plody a lokálne pestované ovocie a zeleninu. Naši skúsení šéfkuchári vám navrhnú a vytvoria personalizované menu podľa vašich preferencií.

Stolovať môžete kedykoľvek a kdekoľvek máte chuť: v jedálni, na verande, na záhrade, v altánku, na pláži alebo v súkromí svojej izby.

Afrochic vám ponúka za poplatok dobre zásobený bar a bohatý výber kvalitných vín. Káva, čaj, čerstvé ovocie a ľahké občerstvenie sú k dispozícii po celý deň zadarmo.

Špecializovaný tím skúsených šéfkuchárov, profesionálnych čašníkov a gazdín, doplnený všetkými ostatnými zamestnancami sú k dispozícii po celú dobu, a poskytujú pozorné, osobné, priateľske a diskrétne služby.