Jamajka

Chcete spoznať nejakú exotickú krajinu? Odpočinúť si na bielych plážach pri blankytne modrom mori? Ochutnať vynikajúci rum a započúvať sa do tónov reggae? Pokiaľ áno, tak práve pre vás bude Jamajka ideálnym miestom na strávenie dovolenky. Jamajka býva označovaná ako jeden z najkrajších ostrovov Karibiku, ponúka nádhernú prírodu (lesy pokrývajú 25 % ostrova, sú tu rieky a vodopády, jaskyne a bohaté rôznorodé pobrežia), nespočetné množstvo aktivít, výletov a zábavy a predovšetkým krásne pláže a príjemné podnebie po celý rok.

Iberostar Grand Rose Hall

Nie je veľa miest, ako je fascinujúci a vzrušujúci Iberostar Grand Hotel Rose Hall. Príďte sa zamilovať do úchvatných západov slnka, Karibského mora, jedinečnej krásy prírodného prostredia ostrova a elegantného a moderného zariadenia. Iberostar Grand Rose Hall zaujme nielen krásnym okolím a eleganciou zariadenia, ale tiež jeho pohostinnosťou a vynikajúcimi osobnými službami.

od 185 EUR   Viac informácií

Secrets St. James Montego Bay

Nachádza sa na polostrove obklopenom krištáľovo čistým Karibikom. Táto pokojná prímorská destinácia ponúka dospelým maximálny relax, romantiku a výhody Unlimited-Luxury. Užite si vybavenie hotela svetovej triedy, vrátane veľkolepej polohy priamo pri mori, elegantné ubytovanie, 24-hodinovú recepciu a izbovú služba, labužnícke stolovanie, neobmedzené prémiové nápoje a ešte oveľa viac.

od 165 EUR   Viac informácií