THE LEGIAN BALI

6 nocí za cenu 5 nocí (1 noc zadarmo)
01.04.2015-31.07.2015
6 nocí za cenu 5 nocí (1 noc zadarmo)
23.08.2015-31.10.2015
Nezáväzná ponuka
alebo
Chcem zadať viac detailov

Stravovanie v základnej cene

raňajky, za príplatok obedy a večere

The Restaurant

The Restaurant má vnútorné a vonkajšie posedenie, výhľad na Indický oceán a menu modernej európskej kuchyne s ázijskými vplyvmi. Raňajkovať môžete exotické ovocie, francúzske toasty, domáce müsli alebo indonézsku praženú ryžu. Na obed si vyberte tatársky biftek, Caesar šalát alebo grilovaného tuniaka s omáčkou z papáje. Večerné menu je rovnako pôsobivé ako oceňovaná vínna karta.

The Pool Bar

Vychutnajte si pri západe slnka a za zvukou Indického oceánu tradičné Legian Mojito, čerstvé ovocné daiquiri alebo ľadovú margaritu. V ponuke ďalej nájdete kontinentálne raňajky a vynikajúce jedlá ako vietnamské letné rolky s dusenými krevetami, paradajkovo-melónové gazpacho s bazalkovým sorbetom alebo Legian sendvič.

The Ocean Bar

Zastavte sa v The Ocean Bare počas horúceho dňa na lahodný obed alebo popoludňajší čaj s tradičnými balijskými sladkosťami. Na tých, ktorí dorazia neskôr čakajú nádherné západy slnka počas vychutnávania lahodných kokteilov. Ochutnajte kreatívne tapas s melónom a krabým mäsom alebo domáci kačací wrap.

The Lobby Lounge

Múzeum kvalitného indonézskeho umenia vypĺňa steny hotelového lobby s vysokými stropmi. Usaďte sa v tomto príjemnom prostredí do dobre polstrovaných prútených kresiel a vychutnajte si čerstvý džús, čaj alebo kávou pri modernej alebo klasickej literatúre z rozsiahlej viacjazyčnej knižnici. Dostupný je aj bohatý výber cigár ako doplnok k popoludňajšiemu kokteilu, alebo večernému brandy.