Indonézia

Indonézia - krajina mnohých kultúr, stoviek rôznych jazykov a nárečí, zvyklostí, náboženstiev, ale tiež krajina činných sopiek, nekonečných bielych pláží a priateľských ľudí. Tento ostrovný štát tvorí viac ako 17 000 ostrovov a ostrovčekov z ktorých najznámejšie sú Bali a Lombok.

Uma by COMO

Luxusný hotel Uma by COMO, Ubud v centrálnej časti Bali vás vtiahne do kultúry Bali a zároveň poskytne luxusné vybavenie, od jedál, cez SPA centrum až po na nádherné ubytovanie - všetko uprostred ryžových polí a kopcov tohto sviežeho indonézskeho ostrova. Všetkých 46 izieb, apartmánov a víl vyžaruje kúzlo tradičnej indonézskej dediny. Hotelová reštaurácia Kemira sa môže pochváliť prvotriednou kuchyňou, zatiaľ čo prístup COMO Shambhala sa zameriava na komplexné wellness s aktívne strávenie pobytu vrátane návštev chrámov, cykloturistiku a pešiu turistiku.

od 173 EUR   Viac informácií

The Legian Bali

Mystické Bali, najznámejší zo 17000 ostrovov v Indonézii, vyvoláva predstavu brilantného západu slnka, hinduistických chrámov a smaragdovo zeleného dažďového pralesa. The Legian, ktorá zaberá jednu z najkrajších častí pláže Seminyak, zachytáva tento nadpozemský šarm v interiéri a uvoľnenej atmosfére. Celý rezort vytvoril uznávaný dizajnér Jaya Ibramhim, ktorý brilantne spojil tradičný indonézsky štýl s modernou. Prostredie, doplnené nádherným bazénom, je neskutočne romatické, ale rezort rád privíta aj rodiny s deťmi, ktoré zasvätí do miestnej kultúry pri tradičných tancoch alebo výrobe kvetinových náhrdelníkov. Pre tých, ktorí hľadajú maximálny pokoj, je tu Club at The Legian, zhluk voľne stojacich víl, ktoré ponúkajú službu butlera a súkromné ​​bazény.

od 313 EUR   Viac informácií