Grécko

Grécko je krajina s bohatou históriou a kultúrnou tradíciou, ktorá je opradená mytologickými bájami a mýtmi. Rozmanitá krajina, v ktorej horské masívy s dravými riekami prechádzajú v pobrežie s nádhernými plážami. Grécko sa pýši perfektnými klimatickými podmienkami pre rekreáciu a patrí medzi najteplejšie miesta v Európe. Navštívte s nami jedinečné grécke ostrovy Rhodos, Krétu, Mykonos alebo Peloponéz.

Grecotel Amirandes Exclusive Resort

Rezort inšpirovaný majestátnymi palácmi z dávnych čias, využíva modernú architektúru k vytvoreniu pocitu priestoru a elegancie. Nádherne záhrady obklopujú bazény a množstvo stredomorských kvetín poskytuje voňavé pozadie tejto pokojnej oáze. Vychutnajte su malebné scenérie so zlatistou pieskovou plážou v pozadí a dokonalé jedlá v šiestich reštauráciach. 18 rôznych kategórií luxusných izieb a apartmánov Vám poskyte ten najvyšší štandard až po súkromnú ​​telocvičňu, domáce kino alebo kúpeľnu s jacuzzi s farebnou terapiou.

od 96 EUR   Viac informácií

Grace Mykonos

Exkluzívny boutique hotel Grace Mykonos ponúka hosťom dokonalé prostredie, luxusné vybavenie a vrelú grécku pohostinnosť. Elegantné spojenie tradičných architektonických prvkov, miestnej remeselnej zručnosti s moderným zariadením a jednoduchými dizajnovými prvkami umožnilo hotelu v čase otvorenia získať prestížne ocenenie European Hotel Design Award. Recepcia, štýlové okolie bazéna s reštauráciou a barom, osviežujúce spa a fitnes centrum spolu s blízkosťou pláže Agios Stefanos robí hotel jedným z najvyhľadávanejších na ostrove.

od 136 EUR   Viac informácií

The Westin Resort Costa Navarino

The Westin Resort Costa Navarino ponúka 445 izieb a apartmánov inšpirovaných a navrhnutých podľa starých messinských sídiel, ktoré vytvárajú atmosféru pohostinnosti. Hotel zvolený ako "najlepšia rodinná destinácia" v Európe, je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, ktorá ponúka nepreberné množstvo detských aktivít ako aj dva osobité detské kluby - Cocoon a Sand Castle.

od 90 EUR   Viac informácií

Amathus Elite Suites

Dychberúce kulisy trblietavého Egejského mora, pocit súkromia a exkluzivity a upokojujúca aura intimity robí hotel Amathus Elite Suites na gréckom ostrove Rhodos, ideálnym útočiskom pre romantické úniky. Pozývame vás k odpočinku v pokojnom svete kúpeľov, kde si užijete relaxačnú masáž, na prechádzku pozdĺž nádhernej pláže Ixia alebo vychutnať si večeru pri sviečkach pod hviezdami. Luxusný boutique hotel, súčasť komplexu Amathus Beach, pri svojom otvorení v roku 2010 predefinoval koncept luxusnej a romantickej dovolenky v súkromí a svojich hostí obklopuje noblesou.  

od 117 EUR   Viac informácií

Boutique 5 Hotel & Spa

Boutique 5 Hotel & Spa je prispôsobený pre tých, ktorí hľadajú to najlepšie ubytovanie len pre dospelých na ostrove Rhodos. Dychberúce prírodné krásy a kombinácia ostrej súčasnej architektúry, nadčasovej elegancie a neformálnej atmosféry robí tento hotel vyhľadávaným miestom. Dokonalá architektúra Vám umožní vychutnať si výhľad na modrý horizont nech ste kdekoľvek. Hotel Vám ponúkne širokú škálu zážitkov a detailov, ktoré urobia Váš pobyt nezbaudnuteľným. Každé jedlo bude oslavou, každá udalosť inšpiráciou a každý deň bude osobitý. Tešíme sa na Vás.

od 72 EUR   Viac informácií