Punta Cana

Najlepšie letovisko na ostrove. V tomto letovisku sú známe vynikajúce biele pláže s jemným pieskom a farba mora tu prechádza od tyrkysovo modrej k tmavo modrej. Celá oblasť pláže Bávaro zahŕňa luxusné hotely ako aj hotely strednej kategórie s malými obchodíkmi so suvenírmi a niekoľkými reštauráciami. Večerné prechádzky po pláži či v uliciach letoviska odhalia kolorit ostrova. Môžete si tu požičať bicykel, štvorkolku alebo aj jachtu. Najbližším správnym strediskom je Higuey (cca 50 km) s obchodmi, trhoviskom a niekoľkými nočnými barmi.

Tortuga Bay Puntacana Resort & Club

Tortuga Bay ponúka luxus, dokonalý servis a vily navrhnuté svetoznámym dizajnérom Oscarom de la Renta. O hostí sa postará priateľský a profesionálny personál, ktorý dohliada na každý detail od príchodu klienta a počas jeho pobytu k úplnej dokonalosti. Tortuga Bay je známy za bezkonkurenčné služby. Každá vila predstavuje jednoduchosť a eleganciu ovplyvnená dominikánskou kultúrou a dizajnérksym profesionalizmom. Je prvým butik hotelom v oblasti Punta Cana.

od 300 EUR   Viac informácií

The Reserve at Paradisus Palma Real

Hotel The Reserve all inclusive boutique rezort špeciálne navrhnutý pre rodiny s deťmi je súčasťou hotela Paradisus Palma Real. Je obklopený tropickými záhradami, klienti majú prístup na exkluzívnu súkromnú pláž a k dispozícii špeciálne recepčné služby.

od 165 EUR   Viac informácií

Iberostar Grand Hotel Bavaro

Naozajstný klenot Dominikánskej republiky, Iberostar Grand Hotel Bavaro je architektonicky ohromujúci, navrhnutý s maximálnou starostlivosťou a dôrazom na detail, prekoná aj vaše najvyššie očakávania. Tu zažijete maximálnu úroveň luxusu, osobné služby komorníka, gurmánsku kuchyňu a Spa centrum s výhľadom na more. Iberostar Grand Hotel Bavaro zabezpečuje najvyššiu úroveň rozmaznávania výhradne pre dospelých. Tu si môžete vychutnať najlepšie all-inclusive stravovanie. Doprajte si zaslúženú masáž v Spa centre a relaxáciu v dobre zariadenom apartmáne s jacuzzi pre dvoch.

od 165 EUR   Viac informácií