BAOASE LUXURY RESORT

Nezáväzná ponuka
alebo
Chcem zadať viac detailov

Transfery na letisko

Nechajte sa komfortne, bezpečne a načas odviesť na letisko priamo z Vášho bydliska. V spolupráci s našimi osvedčenými partnermi Vám zabezpečíme transfer na letisko k odletu priamo z Vášho domova. Vybrať si môžete z niekoľkých typov luxusných vozidiel značiek Mercedes, BMW a Range Rover. Cenovú ponuku Vám na vyžiadanie radi zašleme.

Napríklad: z Bratislavy na letisko Viedeň Schwechat limuzínou Mercedes Benz triedy E pre max. 4 osoby za 50 EUR, pri objednaní spiatočného transferu za zvýhodnenú cenu 95 EUR.

Okrem prenájmu vozidla so šoférom, ktorý hovorí cudzím jazykom, sú samozrejmosťou WiFi pripojenie na internet s pokrytím v celej EÚ, minerálna voda pre každého pasažiera, periodická tlač a časopisy, v prípade potreby autosedačky pre deti, poistné krytie každého pasažiera až do výšky 33 000 EUR, poistenie batožiny a poistenie proti zmeškaniu letu. A to všetko v cene transferu.

Parkovanie na letisku

V prípade, že sa rozhodnete na letisko do Viedne cestovať vlastným autom, ponúkame Vám možnosť parkovať na letisku Viedeň/Parkplatz C za výhodných podmienok. V ponuke máme parkovacie karty na 216 a 384 hodín. Parkovanie na letisku Viedeň Vám zaručí bezpečné a pohodlné umiestnenie Vášho vozidla počas Vašej dovolenky.

Parkovacia karta na 216 hodín (9 dní) = 63 EUR
Parkovacia karta na 384 hodín (16 dní) = 90 EUR

Letecká doprava

Condor Flugdienst

- člen skupiny Thomas Cook Group - sú nemecké aerolínie so základňou na medzinárodnom letisku vo Frankfurte, z ktorého operujú európske aj diaľkové lety do Ázie, Afriky, Severnej a Južnej Ameriky. Vďaka vysokej kvalite služieb a letovému komfortu patrí k najlepšie hodnoteným turistickým leteckým spoločnostiam.

Trvanie letu: cca 12-13 hodín (1 prestup vo Frankfurte)
Batožina: 20 kg/Economy, 20 kg/Premium Economy, 30 kg/Comfort

KLM Royal Dutch Airlines

sú holandské kráľovské aerolínie, člen aliancie SkyTeam. KLM je najstaršia letecká spoločnosť fungujúca stále pod jej originálnym názvom. Po spojení s Air France v máji 2004 vznikla Air France-KLM so sídlom na parížskom letisku Charlesa de Gaulla. Prepravuje cestujúcich a náklad do viac ako 90 destinácií po celom svete.

Trvanie letu: cca 12-13 hodín (1 prestup v Amsterdame)
Batožina: 1x23 kg/Economy, 2x32 kg/Business

Transfery v destinácii

Po prílete do Vašej dovolenkovej destinácie sa môžete z letiska do hotela prepraviť individuálne alebo to necháte na nás a my pre Vás zabezpečíme súkromný transfer v spolupráci s našim zahraničným partnerom.