Barbados

Barbados sa nachádza sa v súostroví Malých Antíl východnejšie od ostrova Sv. Vincent. V jeho okolí sa nachádzajú veľké množstvá koralových útesov. Názov štátu preložený zo španielčiny a znamená bradatý muž. Najväčším vrchom krajiny je Mount Hillaby (340 m n. m.). Na ostrove sa nachádza množstvo živočíšnych a rastlinných druhov dovezených z Európy, ale aj z Indie. Vďaka prekrásnym piesočnatým plážam, koralovým plytčinám a luxusným hotelom je krajina turisticky veľmi atraktívna. Môžete sa tu venovať množstvu aktivít napr.: golf, tenis, windsurfing, potápanie, najrôznejšie vodné športy, treking v dažďovom pralese. Ak chcete zažiť super dovolenku tak Barbados je pre vás tým pravým miestom pod slnkom.

Little Arches

Zamilujte si tento rodinne vedený vynikajúci, prvotriedny hotel, ktorý ponúka luxus a idylku pre páry. Little Arches Barbados je postavený v stredomorskom štýle, unikátny na ostrove, s nápadnými detailmi lokálne vytvorenej keramiky používanej v abstraktných maľbách v celom objekte. Tento intímny hotel je tvorený 10 dobre vybavenými izbami a apartmánmi. Čaká na Vás pokoj a súkromie s priateľskou atmosférou a ďaleko od turistického hluku.

od 134 EUR   Viac informácií

The House

The House je súkromný hotel s 34 pohodlne zariadenými suitami v karibskom štýle zameraný len pre dospelých s nádhernými drevenými mostíkmi a cestičkami obklopenými bohatými tropickými záhradami a bazénmi. V okolí bazéna a pozdĺž pláže s jemným sypkým pieskom sa nachádzajú pohodlné a mäkké ležadlá.

od 327 EUR   Viac informácií